Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Shenzhen XH Technology Co., Ltd. Fabrika turu

Çin Shenzhen XH Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Shenzhen XH Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Örnekler mükemmeldi, son sipariş mükemmeldi ve tüm süreç boyunca mükemmel müşteri hizmeti. Tavsiye ederim.

—— victor ***

Bu şirketle çalışmaktan çok memnun kaldım. Sevkıyatlarıyla zamanında iletişim kurmak kolaydı ve ürün harika görünüyor. Tekrar teşekkürler!

—— Iris ***

Ürünler tam olarak aradığım şeydi! Nakliye hızlıydı ve ürünler çok iyi paketlendi ve hasar görmedi. Tekrar sipariş için bekliyorum!

—— Celic ***

Her zaman mükemmel müşteri hizmeti ve mükemmel ürün. Belki ayrı ayrı paketlenmiş olması için müşteri seçeneği sunuyoruz? Bunlar daha sonra derhal mağazalarında satılabilir.

—— Scott ***

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  2012 yılında kurulan Shenzhen XH Technology Co, Ltd, pazar geliştirme, ürün tasarımı, akrilik ürünlerin üretiminde uzmanlaşmıştır. 7 yıllık gelişimden sonra, XH Technology, akrilik ürünler ve servisler için Çin'de birinci sınıf üretici olarak büyüdü. Müşterilerimize önemli bir avantaj sunuyoruz: "Tek elden akrilik ürün servis sağlayıcısı", En son pazar talep trendini sağlamak, müşteriler için ücretsiz ürünler tasarlamak veya müşterilere tasarım çözümlerini optimize etmek ve hızlı numune hizmetleri sunmak, gelişmiş organik cam (akrilik üretim kapasitelerini işleme koymak. İnancımız: "Bize bir fikir verin ve size mükemmel bir dünya sağlıyoruz".
  XH Technology, son tüketicilerin ihtiyaçlarını zamanında anlayabilen pazar araştırma ekibini tecrübe etti; tasarım ekibinin mühendisleri bu bilgiyi alır ve yeni ürünlere dönüştürür; Satış ekibi bu yeni tasarım ürünlerini müşterilerimize tanıtır, böylece pazar rekabetçiliğini koruyabilirler. Sürekli pazar yeniliği, müşterilerimize sürekli büyüme için itici güç sağlar. Öte yandan, şirketimizin bulunduğu Shenzhen, çok kapsamlı bir akrilik imalat sanayi zincirine sahiptir. Yüksek kaliteli akrilik levha üretiminden ürün tasarımına ve mükemmel akrilik işleme kabiliyetine kadar müşterilerimize tek elden akrilik ürün çözümleri sağlayabiliriz.
  XH Teknoloji profesyonel bir teknik ekibe sahiptir: 4 teknik destek satışı, 4 akrilik tasarım mühendisi, 2 kalite mühendis, 5 üretim süreci mühendisi, akrilik üretim sürecinde 5 yıldan fazla deneyime sahip 33 kalifiye işçi
  XH gelişmiş akrilik işleme ekipmanlarına sahiptir: akrilik hassas kesim testeresi, lazer kesim makinesi, lazer noktalama makinesi, CNC oyma makinesi, elmas ayna parlatma makinesi, bükme makinesi, alev parlatma makinesi, süsleme makinesi, delme makinesi, büyük fırın, temiz serigrafi atölyesi.
  Başlıca ürünlerimiz: 1. Akrilik stand; 2. Akrilik ışık kutusu; 3. Akrilik işaretler; 4. Akrilik otel malzemeleri 5. Akrilik ofis malzemeleri; 6. Akrilik fotoğraf çerçevesi; 7 Akrilik hediyeler; 8. Akrilik mobilyalar ...
  XH Technology, "Önce Müşteri, Hızlı Tepki" hizmet anlayışına uymakta, her türlü ODM siparişini kabul etmekte, müşterilere profesyonel teknik destek ve müşterilerin başarılı olmalarına yardımcı olmak için yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır. En yüksek kaliteli ürünler, en düşük maliyet ve en yüksek kaliteli müşteri "Müşteri İlkesi" Konseptlerimizin benzersiz özelliğidir.

 • OEM / ODM

  paket

 • Ar-Ge
  Tasarım seçeneklerini müşterilerle tartışın

  Ürün taslağı

  Revize tasarım

  Tasarım ve çizim

İletişim bilgileri
Shenzhen XH Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Jason

Tel: +86 13823243151

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)